نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اولین جلسه مدیران مجری طرح یاریگران زندگی برگزار شد

جلسه مدیران مجری طرح یاریگران زندگی، با حضور مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک، رئیس اداره مراقبت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی اداره کل و مسئولین ناحیه یک در مرکز مشاوره امام حسین(ع) برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک با بیان ضرورت شناختن آسیب های اجتماعی دانش آموزان بیان داشت: این حرکت عظیم فرهنگی در استان می‌تواند تاثیر مهمی داشته باشد زیرا توسط دانش‌آموزان به عنوان نماینده خانواده‌ها و با همکاری معلمان اجرا می‌شود.

"زهره امیرچقماقی" افزود: آموزش‌وپرورش نیز در این زمینه انگیزه بسیاری برای اجرای طرح دارد و امید است بتواند در این راستا گام‌های استواری بردارد.

سپس معاون پرورشی ناحیه یک بیان داشت: مدیران مدارس باید اهتمام بیشتری در را بطه با آسیب های موجود در جامعه داشته باشند.

"محمد معینی" افزود: هدف اصلی این طرح کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در دانش آموزان است.

وی تأکید کرد: برای اجرای مطلوب این طرح از ظرفیت‌های مدارس ناحیه، همچون مشاورین برای پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی، در مدارس و جامعه دانش‌آموزی استفاده می‌شود.

در ادامه"جانب الهی" رئیس مرکز مشاوره امام حسین (ع) در مورد کلاسهای مختلف  موجود در مرکز و خدمات مورد نیاز دانش اموزان توضیحات لازم ارائه نمود.

در پایان "شایق" رئیس اداره مراقبت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی اداره کل درخصوص طرح یاریگران زندگی و ویژگیهای آن با مدیران و مجریان طرح به بحث و تبادل نظر پرداخت و در مورد اجرای طرح یاریگران زندگی توسط مدیران توضیحات لازم را ارائه نمود.