نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

انتخابات رؤسای شوراهای دانش آموزی آموزشگاه های ناحیه یک برگزار شد


انتخابات رؤسای شوراهای دانش آموزی آموزشگاه های این مدیریت، در کانون فرهنگی ـ تربیتی فاطمه الزهرا (س) برگزار شد.

این گردهمایی با حضور گرم و صمیمی دانش آموزان در کنار "عبدالحمید صابری" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک و "محمد معینی" معاون پرورشی اداره ناحیه یک برگزار شد.در آغاز این گردهمایی "معین خلیلی" کارشناس فعالیت های اردویی و فوق برنامه آموزش و پرورش ناحیه یک در سخنانی به ضرورت، کارآیی و راه کارهای رشد، پویایی و توانمندی شوراهای دانش آموزی پرداخت. وی سپس از دستورالعمل برگزاری انتخابات روسای شورای دانش آموزی و نیز انتخابات مجلس دانش آموزی سخن گفت.

در ادامه دانش آموزان جهت شرکت در انتخابات، کاندید و سپس هر کدام فرصتی را به دفاع از اهداف و ایده های خود پرداختند . در پایان صندوق های اخذ رأی مهیا و دانش آموزان پس از دریافت تعرفه به پنج نفر از کاندیداهای مورد نظر خود رأی اعتماد دادند. و در نهایت با شمارش آرای صندوق با حضور تمامی روسای شورای دانش آموزی مدارس ، منتخبین به شرح ذیل به حضور معرفی شدند.

خانم ها زینب گل پنبه، فاطمه امیدوار، فاطمه دهشیری، نیلوفر کریمی و مریم امین به عنوان منتخبین روسای شورای دانش آموزی آموزشگاه های دخترانه و آقایان رضا هیوری، علیرضا زارع، محمد علی شستی یزدی، مهدی گلزار و طاها هدشی نیز به عنوان منتخبین روسای شورای دانش آموزی آموزشگاه های پسرانه اعلام شدند.لازم به ذکر است افراد فوق الذکر علاوه بر عضویت در هیئت رئیسه شورای دانش آموزی این مدیریت، جهت انتخابات مجلس دانش آموزی، به استان نیز معرفی خواهند شد.