نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

استاندار یزد به دیدار معلمان طرح خرید خدمات آموزشی دبستان شهید احمدی رفت

هم‌زمان با روزی که اختصاص ویژه به ملاقات مردم با مدیران دارد، «محمود زمانی قمی» در اقدامی جالب‌توجه به دیدار معلمان مدارس طرح خرید خدمت رفت که در نامه ای از او درخواست وقت ملاقات داشتند.

به گزارش روابط عمومی ناحیه یک یزد ؛ استاندار یزد ، مدیرکل آموزش‌وپرورش، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک با همراهی هیئت همراه به دیدار برخی از معلمان مدارس طرح خرید خدمت استان یزد رفتند تا به درخواست ملاقات آن‌ها پاسخ داده باشند و با آنان گفتگو کنند.

 در ابتدای جلسه "هاشمی" نماینده و رییس امور موسسین به ارائه تعداد آموزگاران و کلاسهای مجری و مدارک آموزگاران طرح پرداخت و در ادامه نمایندگان آموزگاران این طرح به بیان مشکلات خود پرداختند.«محمود زمانی قمی» استاندر یزد پس از برگزاری این جلسه و در گفتگو با واحد مرکزی خبر اظهار داشت: روزهای قبل نامه‌ای را از برخی فرهنگیان مدارس طرح خرید خدمت استان دریافت و انگیزه پیدا کردم که به‌جای آمدن آن‌ها به دفترم به حکم مقام والای معلمان، من به مدرسه آن‌ها بروم و ملاقاتی داشته باشیم.
وی بابیان اینکه با هماهنگی آموزش‌وپرورش استان و ناحیه از دبستان پسرانه شهید احمدی ناحیه یک که یکی از مدارس اجرا کننده این طرح می باشد انجام شد، تصریح کرد: این طرح چهار سال است که اجرا می‌شود و از جهات گوناگون موفقیت‌هایی داشته است.
استاندار یزد بیان داشت: کلاس‌هایی که از سوی معلمان طرح خرید خدمت اداره می‌شود با رشد کمی و کیفی دانش آموزان همراه بوده و خانواده‌ها نیز رضایت بیشتری داشتند که نشان از توفیق در این طرح دارد.
وی بابیان اینکه وظیفه رسیدگی به مشکلاتشان معلمان و دست‌اندرکاران این مدارس راداریم؛ افزود: در این دیدار با مشکلات آن‌ها آشنا شده و بر خود لازم می‌دانم که از هیچ تلاشی فروگذار نکنم.
زمانی قمی با تأکید بر اینکه در تعلیم و تربیت هزینه نمی‌شود، بلکه سرمایه‌گذاری می‌کنیم، اظهار داشت: نگاه ما به معلم و به‌کارگیری آن‌ها نباید نگاه هزینه‌ای باشد بلکه اگر کیفیت بالاست لازم است تقدیر و پاداش دیده شود تا به‌نوعی از آنان قدردانی صورت گرفته باشد.
وی با تقدیر و تشکر از فرهنگیان به دلیل نمونه بودن استان یزد در سال‌های متوالی تصریح کرد: این امر تصادفی نیست و تمامی خانواده آموزش‌وپرورش با مجاهدت خود موجب کسب چنین رتبه‌ای شدند که جای سپاسگزاری دارد.